Головна > Про нас

LYX камінь був побудований у 2005 році, розташована в Сямень, Китай. Ми є професійним виробником кварц стільниці плит і плиток для житлових і комерційних проектів. Наша фабрика займає площу більш ніж 21,520 м2 і володіє повністю автоматичні лінії виробництва, річне виробництво кварцу плити дістатися до 100 000 м2.

LYX кварц лінія слідувати дуже суворий якість, вимагаючи системи для виробництва високоякісних стільниці, плит і плиток, які задовольняють всі технічні характеристики. Завдяки наші досвідчені і високо мотивовані команда працює ми надаємо великих масштабах модних кольорів і різної товщини від 12 до 30 мм до клієнта.

В останні роки наша продукція кварц були в основному експорт до США, Канади, Австралії та Європі, ми не лише постачати наші власні кварц, а також виробляють налаштувати кольори на запити клієнтів. Клієнтам у всьому світі щиро вітали зв'язуватися з нами, ми не тільки надали вам права матеріали високоякісних з конкурентоспроможною ціною, а також надати Вам приємно послугу за допомогою швидкого реагування з конструктивні рішення.

Давайте разом співпрацювати для створення блискуче майбутнє.