Збірні кварц кам'яною стільницею

Збірні кварц кам'яною стільницею
Чат зараз
Відомості про продукт

Lianyuxing камінь є одним з кращих Китай збірних кварц кам'яною стільницею виробників і постачальників, Ласкаво просимо перевірити Ціна за базову збірних кварц кам'яною стільницею з нами і отримати безкоштовний зразок з нами, або кращі оптові ціни і високої якості популярних моди і продажу гарячих і збірних кварц кам'яною стільницею fabricator від нас.

Опис продукту

Збірні кварц кам'яною стільницею

1. популярні розмір: 98 "x 26", 108 "x 26", 78 "x 36", 108 "x 36", 25 "22", 37 "22", 49 "22", 61 "22" тощо;

2. товщина: 3/4", 1 1/4"

3. популярна колір: чорний, золото, коричневий, білий, сірий, бежевий, червоний д

4. краю обробки варіант: полегшили, ogee, bullnose, ламіновані bullnose та ін

5. виробництво здатність: 2-5 контейнерів на місяць

6. упаковка: Дерев'яні ящики

Якщо у вас виникли питання, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас в будь-який час. Ласкаво просимо відвідати наш наш веб-сайт для отримання додаткової інформації продукту.

Наша служба & продукти:

Наша лінія якості продукції включає в себе всі види кам'яними плитами, плитки, стільниці, топи, кроки, різьбленням, скульптурами, пам'ятники і інші особливими форма тощо. Тим часом, відповідно до споживачів вимагають, ми також маємо справу з алмазним інструментом, висячі аксесуари, нержавіючої раковини, Змішувачі, шафи петлі, ручки і інших аксесуарів.

Наші кам'яних заводу:

Про нас:

LYX має завжди прийнято чимало зусиль, щоб запропонувати перший класичний продуктів і послуг для наших клієнтів. Лише висока класика речі можуть виробляти першокласних продуктів і надати кращі послуги. Таким чином супер може стати провідними підприємства. "Перший класичний продукти та послуги" є Сходу рН. за обіцянки. Будь-який люб'язно розслідування та подальших переговорів дуже вітається. Ми щиро сподіваємося стати надійним партнером, і отримати подвійний перемоги в бізнесі.

Для більш докладної інформації будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нами в будь-який час.


Розслідування