Червоні камені слябів

Червоні камені слябів
Чат зараз
Відомості про продукт

Lianyuxing камінь є одним з кращих Китай червоний дорогоцінних каменів плити виробників і постачальників, Ласкаво просимо, щоб перевірити ціни для оптом червоні камені слябів з нами і отримати безкоштовний зразок з нами, або кращі оптові ціни і високої якості популярних моди і продажу гарячих і червоні камені слябів fabricator від нас.

Дорогоцінний камінь плиту, червоний агат серія

1) плити стандартні розміри: 240upx120up, 170upx270up, товщиною 2 см/3 см і т. д.

2) оздоблення: Полірований, спалахнув, хонінговані поверхні тощо.

3) використання: Широко використовується в будинку, готелів, ресторанів, площі, комерційних і житлових будівель, ect

Виробничий процес починається з селективного здобиччю сировини, що видобувається в різних місцях по всьому світу і підібраний для досягнення кращих кольору, форми і розміру якостей.

Прибувши до наші сучасні виробничі потужності, сировина проходять через довгий процес крою та встановлення за допомогою спеціалізованих епоксидним клеєм, який був розроблений і створений у наших лабораторіях спеціально для цієї мети. В процесі виготовлення ми виробляємо сляби товщиною 2-3 см, як стандартних і спеціальних розмірів, спеціальні заявою.

Кінцевим результатом є не чим іншим штрафу стиль будинку прикраси, унікальний плит, які підходять для прикраси в різних додатків в приватних будинків, офісів та проектів таких як: кухня острівна, кухня лічильників, ванні кімнати, дзеркал, декоративні стінні охоплення, підлоги, барів і ванна шафи.

Серед наших клієнтів: камінь імпортерів, кам'яні виробників і провідних дизайнерів і архітекторів, які спеціалізуються на унікальних проектів по всьому світу.


Розслідування