Xylopal деревини Gemstone Мозаїчна плити

Xylopal деревини Gemstone Мозаїчна плити
Чат зараз
Відомості про продукт

Lianyuxing камінь є одним з кращих Китаю xylopal дерева-дорогоцінний камінь мозаїка плита виробників і постачальників, Ласкаво просимо, щоб перевірити ціни для сипучих xylopal дерева-дорогоцінний камінь мозаїка плити з нами і отримати безкоштовний зразок від нас, або кращі оптові ціни та висока якість популярних моди і гаряча продаж і xylopal дерева-дорогоцінний камінь мозаїка плити fabricator від нас.

Xylopal деревини Gemstone Мозаїчна плити

Виробничий процес починається з селективного здобиччю сировини, що видобувається в різних місцях по всьому світу і підібраний для досягнення кращих кольору, форми і розміру якостей.

Прибувши до наші сучасні виробничі потужності, сировина проходять через довгий процес крою та встановлення за допомогою спеціалізованих епоксидним клеєм, який був розроблений і створений у наших лабораторіях спеціально для цієї мети. В процесі виготовлення ми виробляємо сляби товщиною 2-3 см, як стандартних і спеціальних розмірів, спеціальні заявою.

Кінцевим результатом є не чим іншим штрафу стиль будинку прикраси, унікальний плит, які підходять для прикраси в різних додатків в приватних будинків, офісів та проектів таких як: кухня острівна, кухня лічильників, ванні кімнати, дзеркал, декоративні стінні охоплення, підлоги, барів і ванна шафи.

Серед наших клієнтів: камінь імпортерів, кам'яні виробників і провідних дизайнерів і архітекторів, які спеціалізуються на унікальних проектів по всьому світу.

Розміри: 120 * 240 * 1,5 см, 160 * 240 * 1,5 см, або налаштувати

Товщина: 1.5/1.8/2.0/3.0 cm.etc

Застосування: Vanity Top, стільниці, таблиця вгорі, домашній Decoration.etc

Використання: Критий прикраса

Поверхнева обробка: полірованої

EDGE: Рельєф, плоским, Bullnose, вирізати тощо

На упаковці: безпечний упаковки, дерев'яної обрешітки упаковки

Всередині: м'які піна або як запит


Розслідування